3TBilişim Teknolojileri Hakkında

Biz Kimiz ?

2004 yılında şahıs işletmesi olarak kurulan 3T Bilişim Teknolojileri 2016 yılında Anonim Şirket olarak yeniden yapılanmıştır. 3T Bilişim Teknolojileri, ağırlıklı olarak turizm ve konaklama sektörüne yönelik yazılım çözümleri geliştirmektedir. Ürettiğimiz yazılımlar, Türkiye çapında 1000 in üzerinde tesiste kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Turizm ve konaklama alanında faaliyet gösteren küçük ve orta boy işletmelere yaratıcı çözümler sunarak alanımızda dünya lideri olmak.

Misyonumuz

Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden tercih edilen bir iş ortağı olmak ve geliştirdiğimiz çözümlerle ülkemizin marka olmasına katkıda bulunmak.

İlkelerimiz

  • Kitaplarda bir şirketin kuruluşundaki nihai amaç kar etmektir yazar. Bizce kar etmek sadece sonuçlardan biri. Önceliğimiz faydalı uygulamalar yapabilmek. Geliştirdiğimiz bir uygulamanın işe yaradığını görmek kardan çok daha fazla mutluluk veriyor bize.

  • Biz güvenilir bir iş ortağı olmak istiyoruz. Ünlü bir markanın yaratıcısının “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” sözünü kendimize ilke edindik. İş ortaklarımıza karşı her zaman dürüst davranıyoruz.

  • Tek bir şeyi iyi yapmak istiyoruz. Biz yalnızca konaklama çözümlerine odaklanarak işe yarar ürünler geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi geliştirirken kullanıcılarımızı dinler, aslında ne istediklerini anlamaya gayret ederiz.

  • İnsan olmak paylaşmaktır. Kazancımızın bir kısmını daha iyi bir dünya yaratmak için paylaşırız.