Kimlik Bildirim Programı

Otel-Programi-indir

3T Kimlik Bildirim Programı

Kimlik Bildirim Programı 3T Kimlik Bildirim Programı, 2004 yılından beri Türkiye çapında 1000' in üzerinde Otel, Motel, Pansiyonda kullanılmaktadır. Kimlik bildirim raporunun doğru ve en pratik yoldan hazırlanmasını sağlar. Hem Polis hem de Jandarma Bölgesi için uyumludur.

Tüm Türkiye çapında Programlarımızı kullanan tesisleri görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

3T Kimlik Bildirim Programı Bazı Özellikleri

Tek Bilgisayardan Birden Fazla Tesis için Rapor Gönderimi Günlük konaklama yapılan tesisler için tek bilgisayar üzerinden birden fazla hesap için rapor gönderim özelliği mevcuttur.
https://kbs.egm.gov.tr Üzerinden Anlık Rapor Gönderimi Programa girilen kayıtlar anlık olarak https://kbs.egm.gov.tr adresine otomatik aktarılır. Anlık kimlik bildirim yapılır.
Günübirlik Kiralama Yapan Tesisler için Uygun Günlük kiralama yaptığınız daireleriniz varsa, https://kbs.egm.gov.tr üzerinden otomatik rapor gönderimi yapabilirsiniz.
Jandarma Bölgesi İçin Rapor Hazırlama Kimlik bildirim raporu oluşturarak ,Jandarma KBS üzerinden konaklayan kişilerin bilgilerini gönderebilirsiniz.
Global Kara Liste ile Tesisiniz Koruyun Tesisinize zarar veren şahıslar için kara liste oluşturabilir, dilerseniz bu liseyi diğer tesislerle paylaşabilirsiniz. Başka bir tesiste kara listede olan bir kişi sizin tesisinize geldiğinde sisem hangi tesiste neden kara listeye alındığı ile ilgili bilgi verir.
Rapor Çıktısı Alabilme Oluşturulan kimlik bildirim raporunuzu yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.
Dilekçe Hazırlama EGM/Jandarma kaynaklı yaşanan sorunlarda,kimlik bildirim raporunuzu elden teslim ettiğinize dair detayların bulunduğu gerekli belgenin çıktısını alabilirsiniz.
Toplu SMS Gönderebilme Müşterilerinize hazır tanımlı smslerden gönderebilir yada metin içerik ekleyerek sms oluşturabilirsiniz.
Fatura Basımı Fatura basabilir, aylık KDV toplamını görebilisiniz.
Sunucu Yedekleme Bilgileriniz bizim sistemimizde yedeklenir,sisteminizin zarar görmesi durumunda bile bilgileriniz kaybolmaz.
Otomatik Güncelleme Kimlik bildirim programı bütün güncellemeleri otomatik olarak kendisi yapar.

Kimlik Bildirim raporu göndermemenin cezası nedir?

2017 yılı itibariyle Kimlik Bildirim raporunu göndermemenin cezası 5000 TL ye çıkartılmıştır.

Kimlik Bildirim raporu hangi saatlerde gönderilmelidir?

Polis bölgesi için anlık. Jandarma bölgesi için gece 00:00 ile 01:30 arasından gönderilmelidir.  Ancak Jandarma bölgesi için de çalışmalar başlamış olup 2018 yılı içinde anlık rapor gönderimine geçilmesi planlanmaktadır.

Kimlik Bildirimi hangi tesisler için zorunludur?

30 Yatak üstü tüm hastane ve öğrenci yurdu gibi geçici ikamet yerleri ile yatak sınırı olmaksızın tüm Otel, Motel, Pansiyon, Apart, Günlük Kiralama gibi konaklama yapılan bütün tesisleri için zorunludur.

Kimlik Bildirimi projesine başvuruyu nasıl yapabilirim?

Bölgenizdeki en yakın Polis /Jandarma birimine başvuruda bulunabilirsiniz.

3T Kimlik Bildirim Programı' nın ücreti ne kadardır?

Programın ücreti yıllık 100$ dır.

3T Kimlik Bildirim Programı' nı nasıl kullanabilirim?

Programımızı kullanmak için 0212 694 1999 nolu hattımızdan irtibata geçebilir ya da sizi aramamız için KULLANIM TALEP FORMU nu doldurabilirsiniz.