3T Bilişim Teknolojileri

Müşterilerimizden gelen yorumlarımız aşağıda listelenmektedir.

Yorumlar (8)

 1. Murat Akşahin

  Öncelikle firma yöneticisi Umut Bey ve tüm ekibini sabır ve profesyonelliğinden,7/24 online servis hizmeti cesaretinden dolayı kutlarım.Kimlik Bildirim Proğramınızdan çok memnunum. Otelimize yapmış oldukları web sayfasıylada satışlarımızda ciddi artışlar sağlamıştır. Herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

 2. Ayşe Şahinoğlu

  Otelimizde kullanmakta olduğumuz 3T Bilişim otelcilik programından son derece memnun olduğumuzu belirterek sözlerime başlamak istiyorum. 3T Bilişim mükemmel personellerinin konularına vakıf olmaları ve son derece profesyonel davranması, personelin nazik, ilgili ve dürüst olmaları, sorunlara çabuk çözüm bulmaları, tarafımızda duyulan memnuniyeti artırmaktadır. Bunun yanında 3T Bilişim otelcilik yazılımı diğer otelcilik yazılımlarından farklı kılan özellikleri belirtmek isterim. Programın kolay kullanılan ara yüzü yanında tüm mevcut modülleri ile bir otelin tüm ihtiyacını eksiksiz olarak karşılamaktadır. Daha pahalı otel yazılımlarının yapmış olduğu işlemleri sağlıklı bir şekilde en uygun maliyetle yerine getirmektedir. 3T Bilişim firmasının istenildiği zaman programda kullanıcılar tarafından istenilen bölümleri hazırlayarak programa entegre etmeleri 3T Bilişim otelcilik programının kalıp olmasını önleyerek isteklere göre gelişmesini sağlamaktadır. Veri tabanı mantığında kolay kurulum ve istenildiği gibi merkezi çalışma yapısına uygun bağlantılar yapılması gelişen ve büyüyen grup zincirleri için elverişli bir yapıdır. 3T Bilişim yazılımı her bölümü ile kısa zamanda öğrenilebilmektedir; eğitimlerinin yerinde ve uygulamalı olarak verilmesi de en iyi şekilde öğrenilmesini sağlamaktadır. Programda istenildiği kadar rapor hazırlanabilmesi ve kriterlerinin kullanıcıya göre belirlenebilmesi de avantaj sağlamaktadır. 3T Bilişim yazılımının otelimiz için tercih edilmesini iyi bir karar olarak görmekteyim. Özellikle Nurhan Hnm size çok teşekkür ederim bana en zor günlerde güzel ses tonunuzla hiç bıkmadan yardımcı oldunuz için 3T Bilişim bünyesinde çalışmakta olan ve desteğini her zaman veren tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim. 3T Bilişim firmasının ilerideki tüm projelerinde başarılar dilerim. SAYGILARIMLA İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM, AYŞE ŞAHİNOĞLU Sülemiş Otel İşletmecisi

 3. Ersin Erdoğan

  Teknolojiye, insan ve iş hayatına kattığı önemli faydalar yanında yarattığı kaos ve sinir bozucu sorunlar nedeniyle her zaman şüpheyle yaklaştık. Otel işletmecileri dernek başkanı olarak üye işyerlerimiz için sorunsuz çalışacak bir program arayışı içinde iken 3T Bilişim ile tanıştık ve hepimiz kullanmaya başladık. Yıllarca kurulan sıcak iletişim ile sorunsuz bir şekilde çalıştık. Ne zaman yeni bir altyapı ihtiyacımız olsa 3T Bilişim ürünlerini tanımadan arayışa girmek lüzumunu hissetmedik. Sonra Adonis ve web sitesi dizaynları ile de tanışarak kullanmaya başladık. Tüm ihtiyaç, eklenti ve beklentilerimiz hızla karşılandı. Sorunsuz, zamansız ve sınırsız destek aldık. 3T Bilişim çalışanları ile şimdi büyük bir aile gibi olduk. Bizlere bu hisleri ve güzellikleri yaşatan başta Umut bey olmak üzere tüm 3T Bilişim çalışanlarına kalpten sevgilerimizi sunar, teşekkür ederiz.

 4. Erhan Erecek

  Zamanımızın en önemli yardımcısı şüphesiz bilgisayarlar ve yazılımlar. Biz otel olarak ADONİS i internet üzerinden keşfettik ve tereddüt etmeden kurduk. Bizim tereddütlerimizi ortadan kaldıran şüphesiz aradığımız her an ulaşabildiğimiz firma çalışanlarıydı. Kendileri konu ve mevzuata hakim olmaları ve istenilen her şeyi sisteme ekleme çabaları ve bir çoğunu da eklemeleri firma becerilerini göstermektedir. Adamızda ve tüm Türkiye'de kefil olduğum ve olabileceğim bir firma. Tüm çalışan arkadaşlarıma başarılar ve teşekkürler.

 5. Mutlu ÖZALAN

  3T Bilişim ile tanışmamız kullandığımız programın artık yetersiz kalması neticesinde oldu. İnternetten diğer programları araştırdık ,demolarını inceledik ; neticesinde, hem arayüz hem de işlevsellik açısından bizi 3T Adonis programı tatmin etti ve bunda yanılmadığımızı bize ispat ettiler. Çok kısa süre içerisinde personelimiz programa adapte oldu. Bunda tabiki 3T Bilişim çalışanlarının katkısı çok büyük. Sorunları çok kısa süre içerisinde, vakit kaybı yaşatmadan çözüme kavuşturuyorlar. Firma sahibinden , yazılım ve teknik destek ekibine , tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 6. Kamil Park

  Bir kaç farklı firmayla yaptığımız başarısız denemelerden sonra 3TBilişim'in yaratıcı aklı ve titiz çalışması sayesinde bir çok müşterimizin estetik dizaynı ve işlevselliği dolayısıyla takdir ettiği bir sitemiz oldu. Her ihtiyaç duyduğumuzda elimizin altında bulduğumuz süratli ve kaliteli teknik destek de cabası. Umut beyin şahsında 3TBilişim'e teşekkür ederiz.

 7. Ayhan Dik

  Şu ana kadar teknoloji anlamında birçok firma ile çalıştım fakat kimse bana 3T’nin verdiği güveni vermedi… Gerek teknik destek hizmeti olsun, gerek firmanın ekipleri olsun, gerekse Adonis programın ara yüzünün oldukça basit ve anlaşılabilir olması olsun herşey gerçekten mükkemmel ötesi. Hiç tereddüt etmeden çevremdeki otellere tavsiyelerde bulunabiliyorum, çünkü ben 3T’ye güveniyorum… En önemlisi de programla beraber sunmuş oldukları teknik destek imkanları ve verdikleri sözlerin arkalarında durması bir firmanın zaten kaliteli olmasının göstergesidir. Harika bir çalışma ekipleri var. Hepsi ayrı ayrı özverili bir şekilde bize hizmet verebiliyor. Özellikle bize bıkmadan usanmadan yardımcı olan Buket Hanıma teşekkür ediyorum, her aramamızda sorularımıza en hızlı şekilde cevap verebildiği için kendisini ayrıca tebrik etmek istiyorum ve çalışma isteğinin 3T firmasına nasıl yansıdığını telefonla görüşürken anlamamak elde değil… Her şey gönlünüzce olsun, başarılarınızın kat kat artması dileğiyle devamını diliyorum… Saygılarımı sunuyorum Ayhan DİK – CUMALİ OTEL

 8. Hatice Aybar

  3T Bilişim ile Şubat 2013’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce hazır altyapı hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak 3T Bilişim ile çalışmaya karar verdik. Geriye dönüp baktığımda kararımızın son derece isabetli olduğunu görüyorum.. Otel sektöründe hizmet çizgisini bozmadan, ticaretin kalıpları içinde kalmadan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile destek vermekte olup bizlerin beğenisini kazanmıştır. 3T Bilişim ile ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Sorunuzun cevapsız kalmayacağını bildiğiniz için size ciddi bir güvence sağlıyorlar.Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Hizmet kalitelerini her geçen gün arttıracaklarını bu güne kadar yapmış oldukları hizmet doğrultusunda değerlendirerek 3T Bilişim firmasını ve Adonis yazılımını gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Kendilerine hem mesleki hem de insani olan yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.